RENK NEON GROUP, birlikte çalıştığı firmaların ihtiyaç duydukları medya, tekstil ve kimyasal ürünler ihtiyaçları için profesyonel üretim ve tedarik çözümleri sunarken, yeni nesil teknoloji yatırımları ile dünyada ilk kez uygulanan, ozonla su arıtıma teknolojilerini üreten kurumsal bir firmadır.

Uluslararası standartlarda yerel hizmetler sunan RENK NEON GROUP, ozonla su arıtıma teknolojilerini üreten dünyada ilk ve tek olmanın yanı sıra Türkiye ekonomisine sağladığı faydanın da haklı gururunu yaşamaktadır. RENK NEON GROUP, sahip olduğu teknolojiler ve yapılan ARGE çalışmalarıyla, endüstriyel tesislerde kullanılan ve geri dönüşüme kazandırılamayan atık suyun, içme seviyesinde temizlenerek tekrar kullanılmak üzere tesislere geri dönüşünü gerçekleştirmiştir.

Dünyadaki su kaynaklarının her geçen gün artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılayamayacak kadar azalması, diğer yandan yine artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için artan endüstriyel tesislerin üretiminde kullanılan su ihtiyacı alarm verecek düzeydedir. RENK NEON GROUP, sahip olduğu uzman mühendis ekip ve uzun yıllara dayanan ARGE çalışmaları sonucunda, endüstriyel tesislerin büyük yatırım maliyetleriyle kurmak zorunda kaldıkları atık su arıtma tesisleri yerine daha düşük maliyetle kurulabilen ve taşınabilen ozonla su arıtım sistemlerini geliştirmiştir.

Sahip olduğumuz teknolojileri ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağımızla, ülke ekonomisine katma değer yaratırken, gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın