RNG Group Yeni Nesil Teknolojileri ve Uluslararası İşbirlikleriye Sektörlere Tedarik Alternatifleri Sunuyor.

RENK NEON GROUP, uluslararası pazarda sahip olduğu iş ilişkileri ve tedarik sözleşmeleriyle, gerek yurtiçi, gerek yurt dışı müşterilerine Kimyasal Hammadde ve ürünlerinin teminlerini sağlamaktadır. Gelişen üretim teknolojilerine bağlı olarak temin edilen tüm ürünleri, uluslararası standartlarda, insan ve çevre sağlığına değer veren vizyonla sağlıyoruz.

RENK NEON GROUP, uzman mühendis kadrosu ve dış ticaret uzmanlarıyla, ülke ekonomisine her yıl katma değer yaratan projeler üretmektedir. Mühendislerimizin geliştirdiği ve dünyada ilk ve tek uygulama protokollerine sahip olan Ozonla Su Arıtma Teknolojileriyle, çocuklarımıza daha sağlıklı ve temiz bir doğa bırakılması hedeflenirken, endüstriyel tesisler için kullanılan suyun geri dönüşümünü kullanılabilir su olarak sisteme geri dönüşünü sağlayarak, daha ekonomik avantajlar oluşturulmuştur.

Sahip olduğumuz uluslararası iş ilişkileri ile, kimyasal hammadde ve ürünlerinin temiyle, endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın