Uzun yıllara dayanan Renk Sinema TV deneyimi ile, prodüksiyon hizmetlerinde kurumsal çözümler üretiyoruz.

RENK SİNEMA YAYINCILIK TELEVİZYON HİZMETLERİ ŞİRKETİ, uzman gazeteci ve televizyoncu bir ekip tarafından Ulusal televizyon kanallarına projeler üretmektedir. Birçok ulusal kanalda yayınlanmış ve yayınlanan projelerin yapımı İz Prodüksiyon ile başlamış, halen Renk Sinema Yayıncılık Televizyonculuk adı altında devam etmektedir.

Firmamızın gerçekleştirdiği dizi filmler, reality show programlar, aktüel ve sanat programlarının yanı sıra; eğitici ve bilgilendirmeyi amaçlayan birçok yapımımız çeşitli kanallarda yayınlanmıştır. Basılı eserlerin yanı sıra, çok sayıda belgeseli Türk kültürüne kazandıran Renk Sinema Yayıncılık Televizyon "Adana İşi" "Bir Acayip Soygun" adlı (Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü destekli) uzun metrajlı film ile sinema piyasasına girmiştir.

Değerlerimiz, Misyonumuz, Vizyonumuz; İnsana değer veren, milli ve manevi değerlere saygılı, bilgilendirmeye yönelik yatırımların bilincinde, temiz medya, bilgili ve çağdaş nesiller yetiştirerek, aydınlık geleceğe ulaşmaktır.


RENK SİNEMA TV HİZMETLER VE REFERANSLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın